KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9122022
nr 912 2022
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Zorn och hans hustru, signerad, 31, 7x21, 1, Hjert & Hjert 31, Asplund 43, dedikation till vännen Arsenius
Utrop:
25.000 kr
Såld:
20.000 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:39:35
15/9 18:34:35
15 sep
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn